Flip : Surfing Colors

Spor Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 197 MB
  • Version 1.1
  • Dil Türkçe
  • Firma LeftRight
Hyecan verici bir mobil oyun oynamak isterseniz Flip : Surfing Colors oyununu oynayabilirsiniz.

IOS işletim sistemine sahip akıllı mobil cihazınıza ücret ödemeden indirerek oynayabileceğiniz Flip : Surfing Colors mobil oyununda sizde kendi yerinizi alabilir ve heyecanı bir mobil oyun deneyimi yaşayabilirsiniz. Gerçek kaykay nasıl yapılır herkese göstermek için bu muhteşem oyunda sizde yerinizi alarak oyuna başlayabilirsiniz. 

Renkli ve heyecanlı bir mobil oyun olarak sizlere eğlenceyi en üst seviyelerde yaşatacağını düşündüğüm Flip : Surfing Colors oyununda en yüksek skor sizin olmalı. Bunun için tek yapmanız gereken oyuna odaklanmak ve başarmak için daha da üst seviyelere çıkmak. Küresel kentlerden ilham alan renklerle zengin, fantastik ve rüya gibi temaların içerisinde heyecanlı bir mobil oyun oynayabilirsiniz. Sürükleyici bir oyun olması sebebiyle oynamaya başladığınız andan itibaren Flip : Surfing Colors oyununa bağlandığınızı göreceksiniz. 

Bu da sizlere her an oynamak için fırsat vermiş olacak. Kaykayınız ile şehirleri gezmek için çok fazla uğraşmanıza hiç gerek yoktur. Siz başarabilir ve kaykay ile en başarılı skoru elde edebilirsiniz. Birbirinden farklı ortamların, şehirlerin tadını çıkartmayı unutmayın. 

Flip : Surfing Colors indir
DİĞER SÜRÜMLER